Siparişimi iade edebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde orijinal paketinde ve teslim alındığı şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürün iadesinde herhangi bir ücret ödüyor muyum?

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz üründen doğan ücretler tarafımızca karşılanır. İadenizden dolayı ücret ödemezsiniz.

Geri ödemeyi ne zaman alırım?

Alışverişinizi peşin olarak tamamladıysanız iadenizi peşin olarak alırsınız. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı bankanıza bağlı olarak kredi kartınıza iade edilmektedir. Ancak bankanız tarafından iade tutarınız kredi kartınıza taksitli olarak yansıtılmaktadır.

Bir siparişi iptal etmek mümkün mü?

Paketleme ve teslimat işlemleri henüz başlamadığı sürece, siparişinizi iptal edebilirsiniz. İletişim formunu kullanarak ya da Müşteri Hizmetleri departmanını arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz: +90 312 478 78 80

Ürünleri nasıl iptal ederim?

Bir ürünü iade etmenin en kolay yolu, Biogen mağazalarından birine götürmektir. Mağazadan iade gerçekleştirirken iade edilecek ürünün faturasının da yanınızda bulunması gereklidir. Ürün hediye ise, tutarın geri ödemesinin ürünü satın alan kişinin kartına yapılacağını unutmayın.

Web sitesinde “Hesabım” > “İade talebi” bölümünden kuryeye evden teslimat isteğinde de bulunabilirsiniz. Teslimat planlaması yapıldığında kurye evinize uğrayacaktır.

Lütfen ürünü kuryeye, aldığınızda size verilen kutuda teslim ediniz ve iade formunu (fatura) da ekleyiniz.