İlaç Üretim ve Gıda üretim tesisleri için Hijyen görüntülemenin Önemini Biliyor muydunuz ?

SRK® Pharma ürünleri ile hızlı, basit ve düşük maliyetli olarak yüzeylerin hijyen görüntülemesi için numune toplayabilirsiniz.

İlaç üretim tesisleri veya gıda üretim tesislerinde, yüzeylerin mikrobiyolojik açıdan değerlendirilmesi ve hijyen görüntülenmesi yapılması için yüzeylerden numune toplamak hayati önem taşır.Copan SRK® serisi bu amaçla özel olarak formülüze edilmiş ve geliştirilmiştir.İlaç endüstrileri için geliştirilen kitler Temiz Odalar, İzolatörler, üretim hatları ve ilaç üretim alanlarındaki yüzeylerin mikrobiyolojik açıdan izlenmesi için geliştirilmiş olan numune toplama ve taşıma sistemleridir.

Aynı zamanda FLOQSwabs® teknolojisi, geleneksel elyaf çubuklarından çok daha fazla miktarda numune toplanmasına ve alınan numunenin test ortamına maksimum oranda salımına imkan verdiği için örneklemeyi geliştirir. Ayrıca, numunenin ortam içine derhal elüsyonu sayesinde FLOQSwabs® işlem süresinin azaltılmasına yardımcı olur.

Pharma SRK® kitleri, izolatörlerde ve temiz odalarda kullanılmaya uygun olması için VHP dirençli torbalara üçlü olarak sarılır.

Copan SRK® Pharma 952C ürünü ile tanışın

Ürün Avantajları

  • İlaç üretim tesisleri , izolatörler, temiz odalar veya gıda üretim tesislerinde hijyen takibi amaçlı numune alma imkanı sunar
  • Önceden nemlendirilmiş swab maksimum numune toplama imkanı sunar
  • VHP karşı üçlü dirençli ambalaja sahiptir. İsteğe göre ikili veya tekli de ambalajlanabilmektedir.
  • FLOQSwabs® teknolojisi sayesinde maksimum oranda numune toplanması ve salınmasını sağlar
  • Özel dizayn tüp yapısı sayesinde kolayca numune taşınır