hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılında Ankara’da kurulan Biogen Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti uzman kadrosu ve geniş satış ağı sayesinde hem Türkiye’de hem de Dünya’da bir çok laboratuvar ürünlerini ve tıbbi sarf malzemelerini tedarik ederek sağlığa değer katan bir şirkettir. Mutlak müşteri memnuniyetini temel varoluş felsefesi kabul ederek, sürekli artan kalitesinden ödün vermeden, eğitimli personel ve sosyal sorumlulukları çerçevesinde sağlık sektörüne en doğru hizmeti verme çabasındadır.

Misyon ve Vizyon

MİSYON

Sahip olduğumuz güçlü yönlerin farkında olarak mevcut pazardaki fırsatları ve gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişim gösteren, büyüyen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Düşünce ve hedef birliği üzerine inşa edilen kurumsal yapımız sayesinde yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini geliştirmek, etkinliğini ve örgütsel verimliliğini arttırmak temel hedeflerimiz arasındadır.

VİZYON

Tüm dünyada sağlığa değer katan ürünleri en kolay ve en hızlı şekilde tüketiciler ile buluşturabilen, sağlık denince akla ilk gelen eşsiz bir marka olmak.

misyon
degerlerimiz

Kurumsal Değerlerimiz

Güven, itibar ve etik değerler temel değerlerimizdendir.
Bu esas değerler ışığında insana ve doğaya saygıyı asla unutmadan iş süreçlerimizi tamamlamaktayız.