Kargo ile geri gönderim

  1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren yasal süreniz olan 14 gün içinde aşağıdaki koşullara uymak şartı ile gerçekleştirebilirsiniz
  2. Aşağıdaki linkte yer alan iade talep formunu çıktı alarak doldurup ıslak imzanız ile imzalayarak iade edeceğiniz ürünün kolisinin içine koymanız gerekmektedir. İade Talep Formu
  3. Iade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalaji, varsa standart aksesuarlari ile birlikte eksiksiz ve hasarsiz olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir.
  4. Faturasi kurumlar adina düzenlenen siparis iadeleri için “Iade Faturasi” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  5. Ürün paketlemesi ürünün orjinal ambalajina ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek sekilde yapilmalidir.
  6. İade talebiniz onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde ürünün bedeli ödeme yönteminize göre iade edilir. İade yalnızca sizin ödeme yönteminize göre yapılır. Muhasebesel yasalar gereği kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi nakit talep edilemez.
  7. Ürünleri Yurtiçi Kargo ile karsi ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Asagidaki adrese gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo ya teslim edebilirsiniz. Diger kargo firmalari ile gönderimde kargo ücreti kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu durumda gelen gönderi teslim alınmaz ve iade kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

Iade Edilen Firma: Biogen Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti
Agacisleri San. Sit. Serhat mah. 1357.

Sok No:13 Yenimahalle/Ankara